OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 1. O godz. 17.15 zapraszamy na Różaniec
 2. Dziś na Mszach Świętych gościmy ks. Marka Kujawskiego, pallotyna z Hospicjum Królowej Apostołów z woluntariuszami. Będą oni zbierać ofiary po Mszach Świętych na powstające Hospicjum stacjonarne w Sołtykowie.
 3. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na organizowaną przez Parafialny Zespół Caritas pielgrzymkę dla seniorów do Niepokalanowa w dniu 22 września. Koszt pielgrzymki 30,00 zł. Zainteresowane osoby prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
 4. Od środy na Mszy Świętej o godz. 18.00 rozpoczynamy, przed odpustem Nowennę do św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
 5. W czwartek na Mszy Świętej o godz. 18.00 nieszpory, a po Eucharystii z racji Jerycha Rodzin zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę w intencji rodzin do godz. 20.00.
 6. W sobotę o godz. 9.00 z racji przygotowań do odpustu św. Teresy od Dzieciątka Jezus zapraszamy na Mszę świętą osoby chore i w podeszłym wieku. Przed Mszą będzie możliwość spowiedzi, a na Mszy Świętej udzielimy Sakramentu Chorych.
 7. W sobotę na godz. 10.00 zapraszamy ministrantów oraz kandydatów na ministrantów. Na godz. 11.00 zapraszamy dziewczynki na próbę scholii.
 8. Osoby, które chciałyby 2 października uczestniczyć w diecezjalnej pielgrzymce Kół Żywego Różańca w Wysokim Kole prosimy aby dziś zapisały się w zakrystii.
 9. Jest już książka intencji mszalnych na 2022 rok. Zapraszamy do kancelarii.
 10. W najbliższą niedzielę 26 września, o godz. 16.00 z kościoła św. Jana (z Fary) wyruszy Marsz dla życia i rodziny. Zapraszamy wszystkich cieszących się swoją rodziną, pragnących promować i umacniać rodzinę oraz życie ludzkie. Wszyscy są zaproszeni na Marsz oraz zaraz po nim na Festyn rodzinny. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji i zabawy dla dzieci.
 11. Pamiętajmy o zachowywaniu przepisów epidemiologicznych w świątyni.
 12. Zachęcamy do zakupu i lektury Gościa niedzielnego
 13. W zakrystii są kalendarze Gościa Niedzielnego w cenie 7 zł
 14. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii.
 15. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.
 1. O godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo do Serca Pana Jezusa
 2. We wtorek o godz. 18.00 Nowenna do naszej patronki św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Prośby i intencje na nowennę zostawiamy w zakrystii. Szczególnie modlimy się za zmarłych w ostatnim czasie parafian.
 3. W czwartek na Mszy Świętej o godz. 18.00 nieszpory, a po Eucharystii z racji Jerycha Rodzin zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę w intencji rodzin do godz. 20.00.
 4. W piątek na Mszy Świętej o godz. 18.00 Rycerze Kolumba pragną podziękować Bogu za beatyfikację ks. kard. Stefana Wyszyńskiego
 5. W sobotę na godz. 10.00 zapraszamy ministrantów oraz kandydatów na ministrantów. Na godz. 11.00 zapraszamy dziewczynki na próbę scholii.
 6. Przypominamy, że rodzice dzieci z klas trzecich szkoły podstawowej pragnące przyjąć I Komunię Świętą w naszej parafii składają deklaracje chęci przyjęcia Komunii wraz ze świadectwem chrztu dziecka w kancelarii do 19 września.
 7. Kandydatów pragnących przyjąć w tym roku Sakrament Bierzmowania wraz z rodzicami zapraszamy w następną niedziele, 19 września na Mszę Święto o godz. 13.00. Po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie organizacyjne. Przypominamy, że do 15 września kandydaci zgłaszają się z jednym z rodziców w kancelarii parafialnej z deklaracją pragnienia przyjęcia Bierzmowania wraz ze świadectwem chrztu. Deklaracje można odebrać w zakrystii.
 8. W ubiegłą niedzielę za pomoc ludności Afganistanu zebraliśmy 2715 zł. Dziękuję członkom Parafialnego Zespołu Caritas za zorganizowanie zbiórki.
 9. W następną niedzielę będziemy gościć na Mszach Świętych ks. Marka Kujawskiego, pallotyna z Hospicjum Królowej Apostołów z woluntariuszami. Będą oni zbierać ofiary na powstające Hospicjum stacjonarne w Sołtykowie.
 10. 2 października planujemy uczestniczyć w diecezjalnej pielgrzymce Kół Żywego Różańca w Wysokim Kole. Zapisy w zakrystii.
 11. W najbliższą środę - 15 września - organizujemy pielgrzymkę autokarową do Krakowa i Wadowic. Będzie możliwość zwiedzania domu rodzinnego Jana Pawła II w Wadowicach oraz Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach, gdzie będziemy uczestniczyć we Mszy Świętej przy grobie św. Siostry Faustyny . Koszt wyjazdu 90 zł, zapisy w zakrystii.
 12. Parafialny Zespół Caritas organizuje pielgrzymkę dla seniorów do Niepokalanowa w dniu 22 września. Koszt pielgrzymki 30,00 zł. Zainteresowane osoby prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
 13. Pamiętajmy o zachowywaniu przepisów epidemiologicznych w świątyni.
 14. Zachęcamy do zakupu i lektury Gościa niedzielnego
 15. W zakrystii są kalendarze Gościa niedzielnego w cenie 7 zł
 16. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii.
 17. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.
 1. Dziś zgodnie z zaleceniami biskupów przeżywamy „Dzień solidarności z Afgańczykami”. Po Mszach Świętych zbieramy dla nich ofiary do puszek. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na długofalowe wsparcie działań Caritas na rzecz migrantów i uchodźców, zarówno w Polsce jak i za granicą.
 2. O godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej
 3. W poniedziałek o 18.00 Msza Święta i spotkanie Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowy. Zapraszamy osoby pragnące włączyć się w modlitwę za zmarłych.
 4. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie Rycerzy Kolumba.
 5. W środę o godz. 18.00 Msza Święta i spotkanie Rycerstwa Niepokalanej
 6. Przygotowując się do Jerycha Rodzin w naszej parafii, od najbliższego czwartku po Mszy Świętej o godz. 18.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę w intencji rodzin do godz. 20.00.
 7. W piątek o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Kręgu biblijnego w Domu parafialnym.
 8. W sobotę na godz. 10.00 zapraszamy do Domu parafialnego ministrantów oraz kandydatów na ministrantów. Na godz. 11.00 zapraszamy dziewczynki na próbę scholii.
 9. W najbliższą sobotę 11 września od godz. 10.00 w sanktuariach maryjnych naszej diecezji odbędzie się dzień skupienia dla narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa.
 10. Rodzice dzieci z klas trzecich szkoły podstawowej pragnące przyjąć I Komunię Świętą w naszej parafii składają deklaracje chęci przyjęcia Komunii wraz ze świadectwem chrztu dziecka w kancelarii do 19 września.
 11. Młodzież z klas ósmych, która chce przygotować się i przyjąć w tym roku Sakrament Bierzmowania w naszej parafii, zgłasza się z jednym z rodziców do kancelarii parafialnej z deklaracją pragnienia przyjęcia Bierzmowania wraz ze świadectwem chrztu do 15 września. Deklaracje można odebrać w zakrystii.
 12. Rozpoczynamy również przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Chrztu i Bierzmowania dla osób dorosłych. Zainteresowanych zapraszamy w czwartek do kancelarii.
 13. Zainteresowanych pielgrzymką autokarową do Krakowa - Łagiewnik i Wadowic w dniu 11 września prosimy o zapisywanie się do poniedziałku do Mszy Świętej o 18.00 w zakrystii. Koszt 90 zł.
 14. Pamiętajmy o zachowywaniu przepisów epidemiologicznych w świątyni.
 15. Zachęcamy do zakupu i lektury Gościa niedzielnego
 16. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać.
 17. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.
 1. Dziś o godz. 17.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia
 2. Po Mszy Świętej wieczornej ok. godz. 18.45 zapraszamy na koncert organowy p. Łukasza Kota.
 3. We wtorek od godz. 17.30 spowiedź dzieci i młodzieży przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.
 4. Od środy, 1 września pierwsza Msza Święta będzie o godz. 6.30.
 5. W środę o godz. 8.00 zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców na Mszę Świętą na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.
 6. W tym tygodniu, do piątku, do godz. 10.00 przeprowadzamy na parkingu przy Domu parafialnym zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Przychody z akcji organizowanej przez stowarzyszenie Pro Missio pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy pracujących w najbiedniejszych krajach świata.
 7. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.30. Podczas tej spowiedzi będziemy rozdawali dzieciom książeczki na pierwsze piątki miesiąca. Szczególnie zachęcamy dzieci z klas czwartych, by już od września rozpoczęły I piątki miesiąca. Chorych odwiedzimy w piątek po porannych Mszach Świętych. Mszą Świętą o godz. 8.00 rozpoczniemy nabożeństwo I sobót miesiąca.
 8. W sobotę na godz. 10.00 zapraszamy do Domu parafialnego ministrantów oraz kandydatów na ministrantów, a na godz. 11.00 zapraszamy dzieci na próbę scholii.
 9. W niedzielę na Mszę Świętą o godz. 11.00 zapraszamy wszystkie dzieci. Na tej Mszy Świętej będzie poświęcenie przyborów szkolnych dla dzieci rozpoczynających naukę w szkole oraz niespodzianki.
 10. Zgodnie z zaleceniami biskupów, następną niedziele będziemy przeżywać jako „Dzień solidarności z Afgańczykami”. Będziemy zbierać dla nich ofiary do puszek. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na długofalowe wsparcie działań Caritas na rzecz migrantów i uchodźców, zarówno w Polsce jak i za granicą.
 11. Organizujemy pielgrzymkę autokarową do Krakowa - Łagiewnik i Wadowic w dniu 11 września. Koszt 90 zł. Zapisy w zakrystii.
 12. Pamiętajmy o zakrywaniu usta i nos w budynku świątyni oraz zachowujmy odpowiedni dystans między sobą.
 13. Zachęcamy do zakupu i lektury Gościa niedzielnego
 14. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać.
 15. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.
  1. Dziś o godz. 17.30 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  2. W czwartek 26 sierpnia Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze Święte o godz. 7.00, 8.00, 10.00 oraz 18.00. Na każdej Mszy Świętej będziemy odmawiać tekst Ślubów Jasnogórskich.
  3. W przyszłą niedzielę 29 sierpnia po Mszy Świętej wieczorowej, w naszym kościele odbędzie się koncert organowy w wykonaniu pana Łukasz Kota. Szczegóły i program koncertu w gablocie, oraz na naszej stronie internetowej.
  4. Pamiętajmy o zakrywaniu ust i nosa w budynku świątyni oraz zachowujmy odpowiedni dystans między sobą.
  5. Zachęcamy do zakupu i lektury Gościa Niedzielnego.
  6. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać.
  7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.
 1. Dziś o godz. 17.30 zapraszamy na litanie do Matki Bożej
 2. W piątek zakończyła się 43 Piesza Pielgrzymka Radomska na Jasną Górę, w której wzięło udział ok. 3 300 pielgrzymów. Również z naszej parafii wyruszyła grupa nr 8. Dziękujemy wszystkim pielgrzymom za podjęty trud i świadectwo wiary dawany na trasie pątniczym. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam ją zorganizować oraz w różny sposób nas wsparli. Dziękuję ks. Michałowi Szelągowi przewodnikowi grupy, ks. Tadeuszowi Kłymence i ks. Sławomirowi Molendowskiemu - uczestnikom pielgrzymki oraz wszystkim służbom pielgrzymkowym za zaangażowanie i pomoc. Bóg zapłać.
 3. We wtorek na Mszy Świętej o godz. 18.00 będziemy modlić się w intencji ks. Jacka Pałosza z racji imienin. Zapraszamy do modlitwy za solenizanta.
 4. Pamiętajmy o zakrywaniu ust i nosa w budynku świątyni oraz zachowujmy odpowiedni dystans między sobą.
 5. Zachęcamy do zakupu i lektury Gościa Niedzielnego
 6. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać.
 7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.
 1. Codziennie, do soboty 14 sierpnia zapraszamy na godz. 21.00 do kościoła na Apele pielgrzymkowe
 2. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 kolejna wakacyjna katecheza księdza proboszcza. Spotkanie będzie miało tytuł: „Szaleństwo Jezusowego Krzyża?”.
 3. We wtorek o godz. 18.00 Nowenna do św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Intencje i prośby zostawiamy w zakrystii. Szczególnie modlimy się za zmarłych w ostatnim czasie parafian
 4. W piątek, 13 sierpnia przypada pierwsze wspomnienie bł. Ks. Michaela McGivneya. Na Mszy Świętej o godz. 18.00 będą modlić się Rycerze Kolumba z naszej parafialnej rady przez wstawiennictwo swego założyciela. Zapraszamy
 5. W następną niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Wniebowzięcia NMP. Tego dnia na Mszach Świętych pobłogosławimy zioła i kwiaty.
 6. Jest możliwość podjechania i wejścia z naszą grupą nr 8 od Górki Przeprośnej na Jasną Górę. Powrót będzie po Mszy Świętej, która będzie odprawiana już o godz. 15.00 dla pielgrzymki radomskiej koszt 60 zł.Wyjazd z pod kościoła o godz. 7.00
 7. Pamiętajmy o zakrywaniu usta i nos w budynku świątyni oraz zachowujmy odpowiedni dystans między sobą.
 8. Zachęcamy do zakupu i lektury Gościa niedzielnego
 9. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać.
 10. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.
 1. Dziś na godz. 14.00 zapraszamy wszystkich planujących udział w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w naszej grupie pielgrzymkowej nr 8. Podamy najnowsze zasady dotyczące uczestnictwa w naszej grupie. Obecność obowiązkowa.
 2. O godz. 17.30 nabożeństwo do Matki Bożej. Zapraszamy
 3. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 kolejna wakacyjna katecheza księdza proboszcza. Spotkanie będzie miało tytuł: „Jakiego Jezusa mogli poznać Jego uczniowie?”.
 4. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza Święta Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym
 5. W środę o godz. 18.00 Msza Święta Rycerstwa Niepokalanej
 6. W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek spowiedź na Mszach Świętych i od godz. 17.30. Chorych odwiedzimy ok. godz. 11.00 W sobotę Mszą Świętą o godz. 8.00 rozpoczniemy nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca.
 7. W piątek święto Przemienienia Pańskiego. Msze Święte o godz. 7.00; 8.00; 10.00 i o 18.00.
 8. 6 sierpnia wyrusza 43 Piesza Pielgrzymka Radomska na Jasną Górę. Msza Święta o godz. 8.00 rozpoczynie pielgrzymkę naszej parafialnej grupy nr 8. Po Mszy świętej błogosławieństwo i pożegnanie pielgrzymów. Od piątku zapraszamy do świątyni na Apele pielgrzymkowe o godz. 21.00.
 9. W ubiegłą niedzielę dla poszkodowanych w wyniku burz i nawałnic zebraliśmy 4146 zł. Bóg zapłać.
 10. Pamiętajmy o zakrywaniu usta i nos w budynku świątyni oraz zachowujmy odpowiedni dystans między sobą.
 11. Zachęcamy do zakupu i lektury Gościa niedzielnego
 12. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać.
 13. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.
GÓRA