KATECHEZY CHRZCIELNE DLA RODZICÓW

Rodzice pragnący ochrzcić swoje dziecko w naszej parafii, obowiązkowo uczestniczą w jednym spotkaniu, w wybranym przez siebie terminie. Spotkania odbywają się w wyznaczonych terminach w domu parafialnym - w sali na parterze.

Terminy katechez chrzcielnych dla rodziców przed Sakramentem Chrztu dziecka

10 września 23r. – niedziela – godz. 19.00

24 września 23r. – niedziela – godz. 19.00

8 października 23r. – niedziela – godz. 19.00

22 października 23r. – niedziela – godz. 19.00

5 listopada 23r. – niedziela – godz. 19.00

19 listopada 23r. – niedziela – godz. 19.00

3 grudnia 23r. – niedziela – godz. 19.00

17 grudnia 23r. – niedziela – godz. 19.00

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 1. Jak zapowiadaliśmy od dzisiejszej niedzieli zostały zmienione godziny Mszy Świętych w naszej parafii. Msze Święte są odprawiane co półtorej godziny tj o godz. 7.00, 8,30, 10.00. 11.30, 13.00 i 18.00.
 2. Dzisiaj o godz. 17.30 nabożeństwo do Matki Bożej.
 3. Dziś o godz. 19.00 w Domu parafialnym katecheza dla rodziców pragnących ochrzcić swoje dzieci w naszej parafii.
 4. Pierwszą niedzielą Adwentu rozpoczynamy nowy rok kościelny. We wspólnocie Kościoła przygotowujemy się na przyjście Pana. W dni powszednie zapraszamy wszystkich na Mszę Świętą - Roratnią o godz. 6.00. Starajmy się na nią przynosić lampiony lub świece.
 5. Dziś po każdej Mszy Świętej, poświęcamy opłatki na stół wigilijny. Opłatki w niedziele można nabyć w kruchcie, a w inne dni w zakrystii. Pomagają je rozprowadzać woluntariusze z Kół Żywego Różańca i III Zakonu Świeckich św. Franciszka. Pamiętajmy, że składane ofiary będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Parafia nie rozprowadza opłatków w mieszkaniach.
 6. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza św. Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym. Przed Mszą Świętą różaniec za zmarłych.
 7. W poniedziałek po Mszy Św. o godz. 18.40 zapraszamy na spotkanie z duchowością karmelitańską. Poprowadzi je w Domu parafialnym dr Leszek Wianowski.
 8. W środę o godz. 18.00 Msza Święta Rycerstwa Niepokalanej
 9. W tym tygodniu przypada I czwartek. W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
 10. W piątek 8 grudnia - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Nie obowiązuje z racji Uroczystości wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze św. o godz. 6.00, 7.00, 8.00, 10.00 i 18.00. W swoje święto patronalne Rycerstwo Niepokalanej zaprasza na Godzinę Łaski o godz. 12.00.
 11. 8 grudnia o godz. 18.15 przed figurą Niepokalanej przed kościołem oo. Bernardynów nastąpi ponowieniem aktu zawierzenia Radomia i Diecezji Radomskiej Matce Najświętszej.
 12. W piątek na godz. 18.00 do Domu parafialnego zaprasza młodzież na klub filmowy ks. Konrad.
 13. W nawie głównej stoi choinka z serduszkami przygotowanymi przez Parafialny Zespół Caritas dla osób najbardziej potrzebujących z naszej parafii oraz dla osób bezdomnych. W paczkach mogą być poza żywnością również rzeczy pierwszej potrzeby. W kruchcie można nabyć świece Wigilijnego Działa Pomocy Dzieciom oraz ozdoby przygotowane przez Woluntariuszy Parafialnego Zespołu Caritas.
 14. W przyszłą niedzielę ogólnopolska zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie.
 15. Zachęcamy do zakupienia i lektury Gościa Niedzielnego.
 16. Dziękujemy za wszelkie ofiary, jakie wpłynęły w tym tygodniu na rzecz parafii. Bóg zapłać.
 17. Wszystkim solenizantom i jubilatom obchodzącym w tym tygodniu swoje święta, życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.
 1. Dziś o godz. 17.00 ostatni różaniec z modlitwą wypominkową za zmarłych
 2. Za tydzień w niedzielę rozpoczyna się Adwent. Po każdej Mszy Świętej poświęcimy opłatki na stół wigilijny. Ofiary za opłatki tradycyjnie będą przeznaczone na ogrzewanie naszej świątyni. Niech poświęcony opłatek będzie naszym znakiem jedności z parafią i Kościołem.
 3. Od następnej niedzieli u woluntariuszy Parafialnego Zespołu Caritas będzie można nabyć świece Wigilijnego dzieła Pomocy dzieciom i ozdoby świąteczne zrobione przez woluntariuszy.
 4. W Adwencie będzie stała w naszym kościele choinka z serduszkami. Jak w ubiegłych latach będziemy mogli pomóc, robiąc prezent dla najbardziej potrzebujących. W tym roku będą to osoby samotne, w podeszłym wieku bezdomne oraz te, którymi opiekuje sią nasz Parafialny zespół Caritas.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.30. Mężczyzn zapraszamy na nabożeństwo pierwszopiątkowe o godz. 19.00. Mszą Świętą o godz. 8.00 rozpoczniemy nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca. Chorych odwiedzimy w sobotę po porannych Mszach Świętych.
 6. Od następnej niedzieli, tj 3 grudnia, I niedzieli Adwentu zostają zmienione godziny sprawowania Mszy Świętych w niedziele i uroczystości w naszej świątyni. Msze święte będą sprawowane o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11,30, 13.00 i 18.00. Na Mszę Świętą o godz. 11.30 zapraszamy dzieci. Chrzty będą udzielane na Mszy świętej o godz. 13.00.
 7. Zachęcamy do zakupu i lektury Gościa niedzielnego.
 8. Dziękujemy za ofiary, jakie wpłynęły w tym tygodniu na rzecz naszej parafii. Bóg zapłać.
 9. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.
 1. Zapraszamy codziennie o godz. 17.00 na różaniec, z modlitwą wypominkową za zmarłych.
 2. Dziś o godz. 19.00 w Domu parafialnym katecheza przed Chrztem dziecka, obowiązkowa dla rodziców pragnących ochrzcić swoje dziecko w naszej parafii. Zapraszamy.
 3. W poniedziałek po Mszy Św. o godz. 18.40 zapraszamy na spotkanie z duchowością karmelitańską. Poprowadzi je w Domu parafialnym dr Leszek Wianowski.
 4. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami zapraszamy w najbliższą środę 22 listopada na Mszę Świętą o godz. 18.00
 5. W środę na Mszy św. o godz. 18.00, z racji wspomnienie św. Cecylii, patronki śpiewu i muzyki kościelnej będziemy modlić się w intencji p. Radosława Rzepki, naszego organistę oraz wszystkich śpiewających w chórze i zespołach w naszym kościele.
 6. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie w grupach w najbliższy piątek, 24 listopada o godz. 19.00 w Domu parafialnym.
 7. W sobotę, 25 listopada swoje imieniny obchodzi ks. Konrad Resiak. Zapraszamy na Mszę Świętą w intencji Solenizanta w najbliższą sobotę o godz. 18.00.
 8. Rycerzom Kolumba z naszej parafialnej rady dziękuje za prace porządkowe w Domu parafialnym wykonane w minionym tygodniu.
 9. Zachęcamy do zakupu i lektury Gościa niedzielnego.
 10. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz naszej parafii. Bóg zapłać.
 11. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.
 1. Codziennie o godz. 17.00 różaniec, z modlitwą wspominkową za zmarłych.
 2. Dziś na Mszy Świętej o godz. 18.00 modlimy się za zmarłych pielgrzymów z grupy numer osiem.
 3. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie w kościele w piątek, 17 listopada o godz. 18.30.
 4. Nasza parafia i Legion Maryi organizują wyjście do kina Helios w dniu 21.11.2023 (wtorek) o godz. 19.00 na film pt. " Oblicze Jezusa". Zapisy w zakrystii do 19.11.2023 (niedziela) cena biletu - 15zł.
 5. Zachęcamy do zakupu i lektury Gościa niedzielnego.
 6. Dziękujemy za ofiary składane na rzecz naszej parafii. Bóg zapłać. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na funkcjonowanie WSD w Radomiu.
 7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.
 1. Codziennie o godz. 17.00 różaniec, z modlitwą wypominkową za zmarłych. Zapraszamy
 2. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza Święta Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym, następnie spotkanie. Zapraszamy osoby pragnące modlitwą wspomagać zmarłych w czyśćcu. Przypominamy, że do środy 8 listopada, każdego dnia możemy uzyskiwać odpusty dla naszych zmarłych.
 3. W poniedziałek po Mszy Św. o godz. 18.40 zapraszamy na spotkanie z duchowością karmelitańską. Poprowadzi je w Domu parafialnym dr Leszek Wianowski.
 4. W środę Msza Święta Rycerstwa Niepokalanej.
 5. W sobotę 11 listopada, rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Msza Święta w intencji Ojczyzny o godz. 9.00.
 6. W następną niedziele na Mszy Świętej o godz. 18.00 modlimy się za zmarłych pielgrzymów z naszej parafialnej grupy nr 8.
 7. Za tydzień taca przeznaczona będzie na funkcjonowanie Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu.
 8. Zachęcamy do zakupu i lektury Gościa niedzielnego.
 9. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na rzecz naszej parafii. Bóg zapłać.
 10. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.
 1. Do wtorku o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe. Dziś różaniec w intencji rodzin będą prowadzić Rycerze Kolumba. W listopadzie zapraszamy na różaniec z modlitwą wypominkową za zmarłych o godz. 17.00.
 2. W poniedziałek o godz. 18.40 zapraszamy na spotkanie odkrywające duchowość karmelitańską Poprowadzi je w Domu parafialnym dr Leszek Wianowski.
 3. W środę uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w naszym kościele w porządku niedzielnym. Na cmentarzach radomskich Msze Święte będą celebrowane o godz. 15.00. Tego dnia mamy obowiązek udziału we Mszy Świętej, dlatego już w wtorek o godz. 18.00 będzie celebrowana Msza Święta z uroczystości Wszystkich Świętych.
 4. W czwartek Dzień Zadusznych. Msze Święte będą o godz. 7.00, 8.00, 10.00 (po tej Mszy Świętej będzie procesja wewnątrz kościoła z modlitwą za zmarłych) oraz o godz. 18.00.
 5. Imiona zmarłych, do wielowiekowej modlitwy wypominkowej, jednorazowe, miesięczne na listopad, czy całoroczne prosimy składać w kancelarii parafialnej lub zakrystii.
 6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek spowiedź od godz. 17.00. O godz. 19.00 zapraszamy mężczyzn na nabożeństwo pierwszych piątków miesiąca, będzie: adoracja, konferencja o rozumieniu Mszy Świętej i możliwość spowiedzi. Przypominamy, iż każdego miesiąca można zacząć obchodzenie pierwszych piątków miesiąca. Zapraszamy.
 7. Chorych odwiedzimy w sobotę po porannych Mszach Świętych. W sobotę Msza Święta o godz. 8.00 rozpocznie nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca.
 8. 12 listopada br. w niedzielę o godz. 12.30 w Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej będzie celebrowany jubileusz małżeństw przeżywających 50 i 25-lecia ślubu. Dojazd indywidualny.
 9. Zachęcamy do zakupu i lektury Gościa niedzielnego.
 10. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na rzecz naszej parafii.
 11. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.
 1. Codziennie o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
 2. Dziś o godz. 19.00 w Domu parafialnym katecheza dla rodziców pragnących ochrzcić dziecko w naszej parafii.
 3. W poniedziałek po Mszy Św. o godz. 18.40 zapraszamy na spotkanie odkrywające duchowość karmelitańską Poprowadzi je w Domu parafialnym dr Leszek Wianowski.
 4. W środę na Mszy Świętej o godz. 18.00 modlitwy duchowej adopcji dziecka poczętego
 5. W czwartek z racji XII Ogólnopolskiego Dnia Modlitwy Żywego Różańca odmówią go członkowie Żywego Różańca. Zapraszamy do świątyni tego dnia wszystkich należących do Kół Żywego Różańca w naszej parafii. Po nabożeństwie będzie możliwość zapisania się do tej wspólnoty.
 6. W piątek o godz. 19.00 na pierwszym piętrze Domu parafialnego odbędzie się spotkanie w grupach młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.
 7. W sobotę swoje imieniny obchodzi ks. Tadeusz Kłymenko, rezydent pochodzący z naszej parafii. W intencji Solenizanta będziemy modlić się na Mszy Świętej o godz. 18.00.
 8. W następną niedzielę różaniec poprowadzą Rycerze Kolumba modląc się w intencji rodzin. Po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie Rycerzy - mężczyzn chcących wstąpić w ich szeregi.
 9. Imiona zmarłych, do modlitwy wypominkowej Kościoła, prosimy składać w kancelarii parafialnej i zakrystii.
 10. Dziękujemy uczniom klasy VIII ze Szkoły Podstawowej nr 2 za przeprowadzenie zbiórki na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom. Zebraliśmy 3680 zł.
 11. Zachęcamy do zakupu i lektury Gościa niedzielnego oraz kalendarzy na 2024 rok.
 12. Dziś z racji niedzieli misyjnej taca przeznaczona jest na misje. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii.
 13. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.
 1. Codziennie o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
 2. Dziś w XXIII Dniu Papieskim, po Mszach Świętych zbieramy do puszek ofiary dla utalentowanej i niezamożnej młodzieży, którą wspiera Fundacja Nowego Tysiąclecia.
 3. W poniedziałek po Mszy Św. o godz. 18.30 zapraszamy na spotkanie odkrywające duchowość karmelitańską, związaną z naszą patronką świętą Teresą od Dzieciątka Jezus. Poprowadzi je w Domu parafialnym dr Leszek Wianowski. Zapraszamy
 4. W środę swoje imieniny obchodzi ks. Łukasz Skowyra. Zapraszamy na Mszę świętą w intencji solenizanta o godz. 18.00.
 5. Imiona zmarłych, do mającej wiele wieków modlitwy wypominkowej Kościoła, za których w listopadzie odmawiamy codziennie różaniec oraz polecamy Bogu w każdą niedzielę, prosimy składać w kancelarii parafialnej i zakrystii.
 6. Zachęcamy do zakupu i lektury Gościa niedzielnego. Oraz do zakupu kalendarzy w zakrystii.
 7. Mirek Bujak misjonarz pracujący w Kamerunie w parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus dziękuje za ofiary złożone dla jego parafii pod wezwaniem św. Teresy podczas naszego odpustu.
 8. Dziś w naszej Ojczyźnie wybory parlamentarne i referendum. Zachęcamy do skorzystać z przysługujących nam praw obywatelskich oraz wyborczych i wybrania reprezentatywnych dla nas katolików parlamentarzystów.
 9. Za tydzień rozpoczyna się tydzień misyjny. Taca będzie przeznaczona na Misje.
 10. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej parafii szczególnie za ubiegłotygodniową tace remontową. Bóg zapłać.
 11. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.
 1. Codziennie o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe. Dziś prowadzą różaniec pielgrzymi z grupy nr 8.
 2. Dziś o godz. 19 w Domu parafialnym spotkanie dla rodziców pragnących ochrzcić dziecko w naszej parafii.
 3. W poniedziałek po Mszy Św. o godz. 18.30 w Domu parafialnym cotygodniowy cykl spotkanie odkrywające duchowość karmelitańską, związaną z naszą patronką świętą Teresą od Dzieciątka Jezus. Poprowadzi je dr Leszek Wianowski. Zapraszamy
 4. Są jeszcze miejsca na organizowaną przez Parafialny Zespół Caritas pielgrzymkę do Krakowa – Łagiewnik. Wyjazd o godz. 6.30. Cena 40 zł. Zapisy w zakrystii.
 5. We wtorek o godz. 18.00 Msza Święta w Nowennie do Św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Intencje i prośby zostawiamy w zakrystii. W sposób szczególny modlimy się za zmarłych w ostatnim czasie parafian.
 6. W środę na Mszy Świętej o godz. 18.00 dzieciom z klas. III zostaną rozdane różańce
 7. Imiona zmarłych, do mającej wiele wieków modlitwy wypominkowej Kościoła, za których w listopadzie odmawiamy codziennie różaniec oraz polecamy Bogu w każdą niedzielę, prosimy składać w kancelarii parafialnej i zakrystii.
 8. Za tydzień w XXIII Dniu Papieskim, po Mszach Świętych będziemy zbierać do puszek ofiary dla utalentowanej i niezamożnej młodzieży, którą wspiera Fundacja Nowego Tysiąclecia.
 9. 15 października, w niedziele będziemy przeżywać Dzień Dziecka Utraconego. Jest on poświęcony pamięci wszystkich zmarłych dzieci. Zapraszamy w tym dniu na modlitwę różańcową o godz. 17.00 wszystkich rodziców, którzy przeżyli śmierć dziecka wraz z całymi rodzinami i wszystkich ceniących wartość życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci.
 10. Za tydzień w naszej Ojczyźnie wybory parlamentarne. Zachęcamy, aby skorzystać z przysługujących nam praw wyborczych i wybrać reprezentatywnych dla nas katolików parlamentarzystów.
 11. Zachęcamy do zakupu i lektury Gościa niedzielnego. Jest również w zakrystii Gość Extra w cenie 14 zł. W zakrystii są kalendarze Gościa niedzielnego w cenie 15 zł oraz kalendarze diecezjalne w cenie 10 zł.
 12. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii.
 13. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.
 1. Codziennie o godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
 2. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza Święta Apostolstwa Pomocy Duszom Czyścowym.
 3. W poniedziałek po Mszy Św. o godz. 18.30 w Domu parafialnym na parterze rozpoczynamy cotygodniowy cykl spotkań odkrywających duchowość karmelitańską, związaną z naszą patronką świętą Teresą od Dzieciątka Jezus. Poprowadzi je dr Leszek Wianowski, który wprowadzał w rekolekcje 33 dni ze św. Teresą. Zapraszamy
 4. W środę z racji wspomnienia św. Franciszka z Asyżu różaniec o godz. 17.00 poprowadzą siostry ze świeckiego zakonu św. Franciszka prosząc o nowe powołania do zakonu.
 5. W środę o godz. 18.00 Msza Święta Rycerstwa Niepokalanej.
 6. W czwartek całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu i o godz. 18.00 Msza Święta z nieszporami.
 7. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godziny 17.00. O godz. 19.00 zapraszamy mężczyzn na nabożeństwo I piątków miesiąca, będzie: adoracja, konferencja o rozumieniu Mszy Świętej i możliwość spowiedzi. Przypominamy, iż każdego miesiąca można zacząć obchodzenie pierwszych piątków miesiąca. Zapraszamy.
 8. Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca rozpoczniemy o godz. 8.00
 9. Wyjazd na pielgrzymkę do Wysokiego Koła w sobotę o godz. 8.00 przy naszym kościele. Są jeszcze wolne miejsca.
 10. Nasza parafia i Legion Maryi  organizuje wyjście do kina Helios w dniu 10.2023 (Wtorek) o godz. 19.00 na film pt. " Dźwięk  Wolności". Zapisy w zakrystii do 08.10.2023(Niedziela) cena biletu - 15zł.
 11. Chorych odwiedzimy w sobotę po porannych Mszach Świętych.
 12. W następną niedziele różaniec o godz. 17.00 poprowadzą pielgrzymi z grupy pielgrzymkowej nr 8.
 13. Zachęcamy do zakupu i lektury Gościa niedzielnego. Kalendarze Gościa niedzielnego w cenie 15 zł oraz kalendarze diecezjalne w cenie 10 zł.
 14. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest dla parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Kamerunie gdzie pracuje ks. Mirosław Bujak
 15. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii.
 16. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.
 1. Dziś o godz. 17.15 zapraszamy na różaniec.
 2. Od piątku na Mszach Świętych o godz. 18.00 zapraszamy na nowennę do naszej patronki św. Teresy od Dzieciątka Jezus przed parafialnym odpustem.
 3. W sobotę na godz. 10.00 zapraszamy ministrantów oraz kandydatów na ministrantów. Na godz. 11.00 zapraszamy dziewczynki na próbę scholii.
 4. Rodzice, którzy chcieliby zgłosić swoje dzieci do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii, prosimy aby odbierali deklaracje które są dostępne w zakrystii.
 5. Kandydatów pragnących przyjąć w tym roku Sakrament Bierzmowania wraz z rodzicami zapraszamy w następną niedzielę, 24 września na Mszę Święto o godz. 13.00. Bezpośrednio po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie organizacyjne. Przypominamy, że do 22 września kandydaci zgłaszają się z jednym z rodziców w kancelarii parafialnej z deklaracją pragnienia przyjęcia Bierzmowania wraz ze świadectwem chrztu. Deklaracje można odebrać w zakrystii.
 6. Organizujemy pielgrzymkę Kół Żywego Różańca do Wysokiego Koła 7 października. Koszt 50 zł. Zapisy w zakrystii.
 7. Organizujemy pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej w Kodniu 30 września. Koszt 120 zł. Zapisy w zakrystii.
 8. W zakrystii są kalendarze Gościa niedzielnego w cenie 15 zł
 9. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, szczególnie za ubiegłotygodniową tacę remontową.
 10. Zachęcamy do zakupu i lektury Gościa niedzielnego
 11. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask.
GÓRA